Dyżur W Szkole

dyzur-button

Konkursy

komunikat-button

Login Nauczyciela

przedszkole2019

Amerykańska katolicka szkoła Św. Małgorzaty Marii - wzrastanie z Bogiem

Jeśli masz dziecko w wieku 3-4 lat i szukasz dla niego dobrej szkoły, to dzienna szkoła amerykańska im. Św. Małgorzaty Marii, która zapewnia miłość, troskę i duchowy wzrost a także szanuje i rozwija indywidualność twojego dziecka jest tą właściwą!

 

Więcej informacji - kliknij tutuj

 
 

 

”Św. Jan Paweł II – syn polskiej ziemi dla świata.”

 

 

 

Przemarsz naszej szkoły jest w czasie od 1:26:18 do 1:28:28.


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do zorganizowania naszego uczestnictwa podczas tegorocznej parady, posiłku po paradzie oraz wszystkim uczestnikom parady za udział w paradzie. Tak jak w latach poprzednich, godnie reprezentowaliśmy naszą szkolę i parafię.


Zarząd i Dyrekcja SzkołyCopyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.