Pierwszy dzień nauki po wakacyjnej przerwie już za nami. Bardzo miło było poznać was wszystkich . Jesteście niesamowicie sympatycznymi uczniami i jestem pewna ,że nasza współpraca będzie przebiegać pomyślnie.

Drodzy Rodzice, poszukujemy chętnych do trójki klasowej , wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt .

Osoby , które nie zwróciły podpisanych form proszę o jak najszybszy ich zwrot.Proszę aby każde dziecko przynosiło na nasze zajęcia szkolne podwieczorek i butelkę wody.

PRACA DOMOWA:

Język polski:

Podrecznik do języka polskiego: zadanie domowe(str.7)- pisemnie w zeszycie.Cwiczenia:4,5,6/8.Naucz się pięknie czytać opowiadanie pt. „Niezapomniana lekcja”(str.10-11).

Historia:

Ćwiczenia:1/16,3/17,6/18.

Dziękuję i do miłego zobaczenia.