Witam w klasie 1 A

Wychowawczyni Katarzyna Siudyła

Plan zajęć

• Lekcje zaczynają się punktualnie o godz.5:00 pm i trwają  do 8:45 pm. Dzieci są przyprowadzane do drzwi budynku szkoły przez rodziców i stamtąd dyżurni odprowadzają je do klas. Zawiążę do plecaków karteczkę z moim nazwiskiem i nazwą klasy, ponieważ dzieci na początku nie pamiętają gdzie mają iść.

• O godz. 6:40 do 7:00, wychodzimy do stołówki na mały posiłek, który uczniowie przynoszą ze sobą. Jeszcze nie wiem czy któreś z dzieci nie ma alergii, więc proszę się powstrzymać od przynoszenia produktów z orzechami.

• Zadania domowe, oraz wszystkie klasowe informacje będą zamieszczane co sobotę rano na stronie szkoły : nasza - szkoła.com,  pod zakładką - zadania i moim nazwiskiem. Uczniowie otrzymają dziś ważne informacje do uzupełnienia i mają je przynieść do mnie uzupełnione w najbliższy piatek.

• Proszę zgłaszać nieobecność ucznia na mój e-mail, inaczej będzie zaznaczona jako nieusprawiedliwiona.

• Religia będzie prowadzona przez katechetkę p. Katarzynę Oszajec. Trwa od godz. 8:00 do 8:45. Zadanie z religii będzie zamieszczane osobno.

• Rodzeństwo nie może odbierać dzieci z klasy, tylko rodzice. Jeśli ktoś inny niż rodzic będzie odbierał ucznia proszę mi przynieść podpisane pozwolenie.

•  Po godz.9 pm zamykamy klasę a  dziecko nie odebrane będzie odprowadzane do biura i tam  rodzic może je odebrać.

• Pasowanie na ucznia pierwszej klasy odbędzie się 15 listopada na sali gimnastycznej. Będzie to krótki program artystyczny.

• Uczniowie oprócz książek i ćwiczeń przynoszą 2 zeszyty. Proszę to wszystko podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka. Proszę aby dzieci przynosiły zawsze 3 zastrugane ołówki, w trakcie zajęć nie ma czasu ich ostrzyć. Potrzebujemy także mały zestaw kredek, gumkę, i klej.

• Proszę kontaktować się ze mną przez e-mail : katarzynas@nasza- szkoła.com lub po zajęciach piątkowych.