Dyżur W Szkole

dyzur-button

komunikat-button

Login Nauczyciela

przedszkole2019

Amerykańska katolicka szkoła Św. Małgorzaty Marii - wzrastanie z Bogiem

Jeśli masz dziecko w wieku 3-4 lat i szukasz dla niego dobrej szkoły, to dzienna szkoła amerykańska im. Św. Małgorzaty Marii, która zapewnia miłość, troskę i duchowy wzrost a także szanuje i rozwija indywidualność twojego dziecka jest tą właściwą!

 

Więcej informacji - kliknij tutuj

 
 

 

 3maja2019


W dniu 4 majanasza społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele, hercerze, zuchy oraz rodzice wzięła udział w organizowanej każdego roku w śródmieściu Chicago,Paradzieupamiętniającej 228 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jak co roku towarzyszył nam rydwan, który dzieki staraniom Pana Rafała Bajdy poddany został gruntownemu remontowioraz został przetransportowany do Chicago na miejsce parady i z powrotem. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w remont naszego rydwanu, a w szczególności: Państwu Remesz –Kopeć. Kinor i innym, którzy podjęli się jego renowacji. Wszystkim uczniom i rodzicom uczestniczącym w wyjeździe dziękujemy za udział we wspólnym celebrowaniu kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

 

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.