Dyżur W Szkole

dyzur-button

komunikat-button

Login Nauczyciela

przedszkole2019

Amerykańska katolicka szkoła Św. Małgorzaty Marii - wzrastanie z Bogiem

Jeśli masz dziecko w wieku 3-4 lat i szukasz dla niego dobrej szkoły, to dzienna szkoła amerykańska im. Św. Małgorzaty Marii, która zapewnia miłość, troskę i duchowy wzrost a także szanuje i rozwija indywidualność twojego dziecka jest tą właściwą!

 

Więcej informacji - kliknij tutuj

 
 

 

studniowka 12

 

Galeria zdjeć >>

 

W sobotę, 26 stycznia piękni, młodzi i zdolni maturzyści naszej szkoły wraz z uczniami innych trzydziestu sześciu polonijnych szkół, wzięli udział w 26 edycji studniówkowej. Zabawa odbyła się w sali balowej Drury Lane w Oak Brook.

 

Bal studniówkowy to wyjątkowe wydarzenie, które każdy jego uczestnik zapamięta na całe życie. Symbolizuje bowiem początek czegoś ważnego, wkroczenie w dorosłość. Pierwszy krok w tę dorosłość stawiamy krokami tradycyjnego poloneza rozpoczynającego wspaniałą zabawę. Piękne suknie, garnitury, fryzury, makijaże i wyśmienite humory mają być symbolem dobrej passy na przyszłość. Jest to wieczór, który rozpoczyna intensywny okres przygotowań do egzaminu maturalnego, kończącego edukację w polskiej szkole.

 

Warto więc zatrzymać się na chwilę, spojrzeć wstecz na lata żmudnej nauki, docenić starania swoje i wszystkich wokół i powiedzieć – było warto! Mam nadzieję, że ten bal będzie niezapomnianym przeżyciem i pozostanie na zawsze miłym wspomnieniem młodości.

 

Drodzy maturzyści, odliczanie czas zacząć...

 

Elzbieta Makal
Wychowawczyni klasy maturalnej

 

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.