Dyżur W Szkole

dyzur-button

Konkursy

komunikat-button

Login Nauczyciela

przedszkole2019

Amerykańska katolicka szkoła Św. Małgorzaty Marii - wzrastanie z Bogiem

Jeśli masz dziecko w wieku 3-4 lat i szukasz dla niego dobrej szkoły, to dzienna szkoła amerykańska im. Św. Małgorzaty Marii, która zapewnia miłość, troskę i duchowy wzrost a także szanuje i rozwija indywidualność twojego dziecka jest tą właściwą!

 

Więcej informacji - kliknij tutuj

 
 

 

jaselka2018 01 

 

GALERIA ZDJĘĆ >>

 

Jak co roku, także i tym razem pasterze, królowie i pozostali liczni bohaterowie przedstawienia Jasełek „przybieżeli do Betlejem” witać Jezusa narodzonego w stajence. W tym pięknym misterium pokazali jak Syn Boży staje się człowiekiem, aby głosić nam Milość, która przynosi całemu światu Zbawienie. 

 

We wszystkie postacie wcielili sie młodzi uczniowie naszej szkoły; glównie piątoklasiści, choć kilku nieco starszych, a nawet młodszych uczniów równie pięknie zagrało swoje role.

 

Jak zawsze przedstawiliśmy nasze Jasełka dwukrotnie, aby, nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale również nasze całe rodziny i wszyscy parafianie mogli zobaczyć przedstawienie, oddać „chwałe na Wysokości Bogu” i otworzyć swoje serca, by uczyć sie kochać drugiego czlowieka. 

 

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy przyczynili się do tego przedsięwzięcia, a Ojcom Franciszkanom i Dyrekcji szkoły za możliwość przeżywania świątecznego czasu w miłej i podniosłej atmosferze, gdy „Bóg się rodzi i moc truchleje”.

 

Renata Cyran i Piotr Kotowski-Castiglione

 

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.