Komunikat Szkolny

index

 

Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2021/2022

Konkursy

Login Nauczyciela

 

studniowka 2014-2015 01

 

Zobacz galerię zdjęć >>

 

Klasa maturalna naszej szkoły brała udział w Studniόwce 31 stycznia, 2015. Było to wydarzenie, na ktόre nasza młodzież czekała z niecierpliwością od początku roku. W dniu studniόwki nasi uczniowie i uczennice wspaniale się bawili i chcieliby się podzilić swoimi wrażeniami.

 

“Nie mogę wyobrazić sobie lepszej studniόwki! (…) Sala balowa pięknie wyglądała, a wszyscy patrzyli na nas jakbyśmy byli z rodziny krόlewskiej. Jedzenie było bardzo dobre i cała ceremonia była wspaniała (…) Ta studniόwka to było najlepsze doświadczenie całego mojego życia.”

~ Konrad Wasilewski

 

“Studniόwka moim zdaniem była super! Kochałam każdą minutę! Jedzenie było pyszne, sala była piękna i muzyka była fajna. Podobało mi się że wszyscy byli ubrani elegancko na czarno-biało (…). Chciałabym powtόrzyć tę noc i będę ją pamiętała do końca życia.”

~ Paulinka Zawadza

 

“Super jedzenie, super muzyka! (…) W mojej opinii studniόwka była lepsza niż homecoming. Nie mam słόw, aby opisać, jak dobrze się bawiliśmy”

~ Mateusz Przybylski

 

“Studniόwka była super! Wszyscy tańczyli i bawili się. Muzyka była bardzo dobra (…) Sala była udekorowana pięknie i wszyscy wyglądali cudownie. Chciałabym przeżyć tę noc jeszcze raz. Fajnie się bawiłam z wszystkimi z naszej klasy. Bardzo podobał mi się taniec “Polonez”, ponieważ byliśmy wszyscy tacy przystojni i eleganccy.

~ Klaudia Staszczuk

 

“Studniόwka była sukcesem! Bardzo ładna sala i pyszne jedzenie! (…)"

~ Magdalena Wyszynska

 

“Dobre jedzenie i dobra muzyka. Fajnie było zobaczyć studentόw z innych szkόł. (…)”

~ Paweł Ciezobka

 

“Super jedzenie, super muzyka, smaczne bułki. (…)”

~ Albert Dziadkowiec

 

“Dzień studniόwki był najlepszym dniem mojego życia (…) Bal był po prostu wspaniały. Muzyka była fantastyczna. Wszyscy byli bardzo mili i fajni. Najbardziej podobało mi się wejście na salę. Czułem się jak krόl ze swoją krόlową kiedy wchodziliśmy. Było bardzo fajnie tańczyć “Poloneza”. Po prostu cała noc była wspaniała.”

~ Kamil Jerominski

 

“Dobra organizacja, fajna muzyka, super atmosfera, dobry obiad, limuzyna…Pamiątka do końa życia!”

~ Piotr Agacki

 

“Studniόwka to wspaniała noc, ktόrą mogłam spędzić z moją polską “rodzinką”.

~ Karolina Nowakowska

 

"Bardzo podobały mi się występy grup tanecznych. Spotkałam koleżankę z dzieciństwa, ktόra rόwnież chodzi do polskiej szkoły w Chicago. Było to bardzo miłe przeżycie!"

~ Camilla Siudyla

 

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.