Dyżur W Szkole

dyzur-button

Konkursy

komunikat-button

Login Nauczyciela

przedszkole2019

Amerykańska katolicka szkoła Św. Małgorzaty Marii - wzrastanie z Bogiem

Jeśli masz dziecko w wieku 3-4 lat i szukasz dla niego dobrej szkoły, to dzienna szkoła amerykańska im. Św. Małgorzaty Marii, która zapewnia miłość, troskę i duchowy wzrost a także szanuje i rozwija indywidualność twojego dziecka jest tą właściwą!

 

Więcej informacji - kliknij tutuj

 
 

 

 

Galeria zdjęć  >>

 

W piątek 21 listopada odbyła się uroczystość "Pasowanie na ucznia" dzieci z klas pierwszych. Dzieci prezentowały się bardzo elegancko. Wiedziały, że to bardzo ważna chwila w ich życiu. Nie codziennie zostaje się uczniem.


Po mszy prowadzonej przez Ojca Piotra Sarnickiego i części artystycznej- złożonej z wierszy i piosenek , nastąpiła część oficjalna - uroczyste ślubowanie. Każdy maluch był osobiście pasowany na ucznia przez Panią Dyrektor Beatę Rzadkowski.


Rodzice, chcący by ten niezwykły dzień uczcić przygotowali swoim pociechom poczęstunek. Wszystkie dzieci były zadowolone i dumne, że zostały włączone do społeczności szkolnej św. Małgorzaty Marii w Algonquin.

 

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.