Galeria zdjęć  >>

W piątek 21 listopada odbyła się uroczystość "Pasowanie na ucznia" dzieci z klas pierwszych. Dzieci prezentowały się bardzo elegancko. Wiedziały, że to bardzo ważna chwila w ich życiu. Nie codziennie zostaje się uczniem.

Po mszy prowadzonej przez Ojca Piotra Sarnickiego i części artystycznej- złożonej z wierszy i piosenek , nastąpiła część oficjalna - uroczyste ślubowanie. Każdy maluch był osobiście pasowany na ucznia przez Panią Dyrektor Beatę Rzadkowski.

Rodzice, chcący by ten niezwykły dzień uczcić przygotowali swoim pociechom poczęstunek. Wszystkie dzieci były zadowolone i dumne, że zostały włączone do społeczności szkolnej św. Małgorzaty Marii w Algonquin.