Dyżur W Szkole

dyzur-button

Konkursy

komunikat-button

Login Nauczyciela

przedszkole2019

Amerykańska katolicka szkoła Św. Małgorzaty Marii - wzrastanie z Bogiem

Jeśli masz dziecko w wieku 3-4 lat i szukasz dla niego dobrej szkoły, to dzienna szkoła amerykańska im. Św. Małgorzaty Marii, która zapewnia miłość, troskę i duchowy wzrost a także szanuje i rozwija indywidualność twojego dziecka jest tą właściwą!

 

Więcej informacji - kliknij tutuj

 
 

 

mikolaj-2014 01

 

Galeria zdjęć  >>

 

W piątek 5-go grudnia, naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na tą wizytę. Św. Mikołaj z reniferami w otoczeniu swoich pomocników przechodził od klasy do klasy rozdając prezenty, wszystkim grzecznym uczniom.

 

Dzieci byly bardzo zadowolone ze słodkości jakie otrzymały. Dzieki Radzie Rodziców, którzy byli sponsorami tego wspaniałego wydarzenia, ten dzień miał wyjątkowy charakter a radosna atmosfera udzielała sie całej szkole.

 

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.