mikolaj-2014 01

Galeria zdjęć  >>

W piątek 5-go grudnia, naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na tą wizytę. Św. Mikołaj z reniferami w otoczeniu swoich pomocników przechodził od klasy do klasy rozdając prezenty, wszystkim grzecznym uczniom.

Dzieci byly bardzo zadowolone ze słodkości jakie otrzymały. Dzieki Radzie Rodziców, którzy byli sponsorami tego wspaniałego wydarzenia, ten dzień miał wyjątkowy charakter a radosna atmosfera udzielała sie całej szkole.