Dyżur W Szkole

dyzur-button

Konkursy

komunikat-button

Login Nauczyciela

przedszkole2019

Amerykańska katolicka szkoła Św. Małgorzaty Marii - wzrastanie z Bogiem

Jeśli masz dziecko w wieku 3-4 lat i szukasz dla niego dobrej szkoły, to dzienna szkoła amerykańska im. Św. Małgorzaty Marii, która zapewnia miłość, troskę i duchowy wzrost a także szanuje i rozwija indywidualność twojego dziecka jest tą właściwą!

 

Więcej informacji - kliknij tutuj

 
 

 

 

W dniu 11-go listopada przypada 94 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Urszuli Roberts przygotwali krótki montaż słowno –muzyczny. Został on zaprezentowany uczniom i Rodzicom w piątek 9-go listopada oraz w czasie mszy świętej niedzielnej o godz 1.00 pm w dniu 11-go listopada.

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.